[Logo] Golden Battles
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Member Listing   [Groups] Back to home page 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Zdravím všechny
Forum Index » [CZ] Česká republika
Author Message
Gebik

Newbie

Ahojte lidi,

tak vítám všechny české občany v této hře.
Do začátku základní info - po lognutí můžete dělat dvě věci.
1)Zabíjet mimozemštany
2)Jít do práce - můžete jen jednou denně - trvá 8 hodin

Ideální hraní by mělo vypadat následovně:
Každých 20 minut vám přibyde stamina, jakmile máte maximum, zaútočíte několikrát na nepřítele a čekáte než se vám stamina znovu doplní (třeba hodinu). Tuto akci opakujete třeba každou hodinu, a naposledy, před spaním půjdete do práce, a rano muzete zacit nanovo.
Doporucuji na nizsim lvlu (do 6ky) nepouzivat jidlo a piti, jelikoz prikazdem zvyšení levelu, se vám všechno dá na maximum.

Skrze naši armádu spásy Leontynku, vám zprostředkujeme levné zbraně - nemusítě platit penězmi, potřebujeme iron, dřevo a časem i jiné materiály. Takže výměnná dohoda

Pro další informace, mě můžete kontaktovat v IRC kanálu této hry http://client01.chat.mibbit.com/#goldenbattles nebo přímo ve hře.

Gebik
T.I.P

Is this the internet?

Ahoj,
do hry jsem se docela zažral Přes nos pracuju, přes den zápasím. Obávám se však 1. června, až admin spustí odečítání Prestige, to teprve bude makačka získat nějaké peníze

Asi je to bug anebo tomu nerozumím, ale v Possesions mám ukázanou Pistol I Grade LQ a množství NULA.

Při zápasení se mi normálně odečítají "kulky", které jsem vystřelil Vůbec nevím, kde bych ke zbrani přišel a proč se to tak chová...

A jak to s pistolemi vůbec je? Jak moc ovlivňují attack? Zadal jsem si všechna čísla do toho neskutečného vzorce a stejně mi vylezlo něco jako 0,97 a nevím co to znamená

Všem nováčkům ještě doporučuji si v nastavení zapnout všechny potřebné funkce, abyste mohli zápasit se silnějšími potvorami a rychleji tak expit.

Gebik

Newbie

Ohledně bugu, můžes kontaktovat Admina přes chat ve hře nebo na mibbitu.
Ja plánuji otevřít house company, timpádem by byli pracovní místa a domy na prodej. Které zvýší prestiž hodně.

S tím vzorcem si asi udělal někde chybu, protože kdyžho naprogramuješ v excelu, či někde jinde, tak to funguje Jenom je ted problém s tou úpravou, kde X je podle levelu leadra, což nelze ohodnotit.
T.I.P

Is this the internet?

Ve FAQ píše, že je to defeaultně 1
Gebik

Newbie

1 pokud nemáš žádného leadra
T.I.P

Is this the internet?

Jo, přesně tak.

A jak tedy fungují ty zbraně, kdybych nějakou pořídil? Jakou škodu to způsobuje, resp. co mám zadat do toho vzorce?

Dík
Gebik

Newbie

Klasicke pistole delaji 200 PA - physical attack. Nic vic se zatim moc nepouziva. Jen na eventy launcher ktery dela EA - electromagnetical utok. Jestli chces pokecat, muzeme se domluvit na mibbitu
Gebik

Newbie

Rád bych vám dal radu - nevymenujte penize.
Kdyz budete nakupovat produkty, budete potrebovat ceske koruny. Tim, ze si je vymenite, a pak budete menit zpet, ztratite velke procento penez.
Příklad: Vydelate 1200 czk, vymenite je do 10 goldu. Pozdeji zjistite, ze je potrebujete a vymenite je zpatky a ziskate za ne 960czk. Timpadem jste prisli o 240 czk, coz dela 20% ztratu jen na vymenne. Proto doporucuji, nechte si koruny, pokud neplanujete otevirat firmy, nebo game shares.

Forum Index » [CZ] Česká republika
Go to: